Nelfo

Innhold

NISS - Interessegruppen for skipsinstallasjon og service

Interessegruppen for Skipsinstallasjon og Service, NISS, har som formål å utvikle samarbeid og skape et felles miljø mellom elektroentreprenørene innen skipsinstallasjon og service. Interessegruppen har 20 medlemsbedrifter, som representerer ca 800 ansatte.

NISS skal bidra til å bygge opp et nettverk innenfor skipsinstallasjoner og service, med aktører fra myndigheter, leverandører, skipsverft, konsulenter, bransjeorganisasjoner, elektroentreprenører, forsikring og andre aktuelle grupperinger. Hovedformålet med interessegrupper er i vid forstand å drive medlemsservice.

Hovedområder
NISS har flere hovedområder som skal spesielt vektlegges:

  • Lønns- og tariffspørsmål som har spesiell relevans for skipsinstallasjon 
  • Utvikling av økonomi- og prosjektstyringssystemer 
  • Legge forholdene til rette for å sikre en mest mulig rasjonell personellutnyttelse innen skipsinstallasjon 
  • Bidra til å styrke verftsindustrien, slik at skipsbransjen som helhet blir mest mulig konkurransedyktig

Nelfo - NISS-medlemmer

LOS Elektro AS       Austevoll Elektro AS
v/Jakob Særsten       v/Rune Kolbeinsvik
5430 Bremsnes       Postboks 38, 5394 Kolbeinsvik
Mob 481 62 111       Mob 952 91 901
jakob@los-elektro.no       rune.kolbeinsvik@austevollelektro.no
         
Power Electro AS       HAFS Elektro og Rør AS
v/Kim Andre Salbu       v/Rolf Eide
Hjortelia 66, Sande i Sunnfjord       Sognefjordvegen 444, 5961 Brekke
Mob: 959 97 020       Mob 975 05 148
kim.andre.salbu@ppgroup.no       rolf@hafs-elektro.no
         

New Havyard Ship Technology AS

      Vassnes Power AS
v/ Håvard Breidvik       v/Helge Vassnes
Leirvik, 6953 Leirvik i Sogn       Postboks 192, 5588 Ølen
Mob 90 79 39 75       Mob 902 82 177
 Havard.Breidvik@havyard.com        helge@vassnes.com
         
Ulstein Elektro Installasjon AS       HG Teknikk AS
v/Bjørn Berge       v/Tor Marthin Sørli
POB 158, 6067 Ulsteinvik       Postboks 124 
6069 Hareid
Mob 915 96 160       Mob 918 83 800
bjorn berge@ulstein.com       tms@hareidgroup.com
         
ACEL AS       J.M. Hansen Maritim AS
v/Klaus Kjerstad       v/Nina Hansen
Postboks 1513, 6025 Ålesund       Postboks 2604, 9273 Tromsø
Mob 416 68 626       Mob 416 05 904 
klaus.kjerstad@acel.no       nina.hansen@jmhansen.no
         
Teknisk Bureau       Brattvaag Electro AS
v/Reidar Notland       v/Arvid Sundli 
Ringveien 6, 5412 Stord       Postboks 104, 6282 Brattvåg
Mob 905 71 980       Mob 957 26 269 
reidar.notland@tekb.no       arvid.sundli@brattvaag-electro.no
         
IMES AS       Harstad Elektro AS
v/Terje Wilhelmsen       v/Arild Albrigtsen
POB 2008, 9265 Tromsø       Margrethe Jørgensens Vei 3, 9406 Harstad
Mob 901 75 854       Mob 907 77 455
terje@imes.no       arild@harstad-elektro.no
         
Vik Elektro AS       Elcom AS
v/Willy Kåre Vik       v/Dagfinn Eriksen 
6393 Tomrefjord       Storgata 11, 7900 Rørvik
Mob 918 88 100       Mob 951 08 071
willy@vikelektro.no       agfinn.eriksen@elcom-as.no
         
Ulvesund Elektro AS       Ringjord Elektro AS
v/Geir Saltkjel        v/Jostein Pettersen
Pb 1013, 6704 Deknepollen       Eidvegen 696, 9105 Kvaløya
Mob 957 49 990       jostein@ringjord.no
geir.saltkjel@ulvesund-elektro.no         
       
     
     
     
     
     
k    
Lurer du på noe? Ta gjerne kontakt.

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Gi oss gjerne en kommentar i tillegg - hvordan kan vi forbedre oss?

Takk for kommentaren!

Kommentar sendt