NISS - Interessegruppen for skipsinstallasjon og service

Interessegruppen for Skipsinstallasjon og Service, NISS, har som formål å utvikle samarbeid og skape et felles miljø mellom elektroentreprenørene innen skipsinstallasjon og service. Interessegruppen har 20 medlemsbedrifter, som representerer ca 800 ansatte.

NISS skal bidra til å bygge opp et nettverk innenfor skipsinstallasjoner og service, med aktører fra myndigheter, leverandører, skipsverft, konsulenter, bransjeorganisasjoner, elektroentreprenører, forsikring og andre aktuelle grupperinger. Hovedformålet med interessegrupper er i vid forstand å drive medlemsservice.

Hovedområder
NISS har flere hovedområder som skal spesielt vektlegges:

  • Lønns- og tariffspørsmål som har spesiell relevans for skipsinstallasjon 
  • Utvikling av økonomi- og prosjektstyringssystemer 
  • Legge forholdene til rette for å sikre en mest mulig rasjonell personellutnyttelse innen skipsinstallasjon 
  • Bidra til å styrke verftsindustrien, slik at skipsbransjen som helhet blir mest mulig konkurransedyktig

Nelfo – Niss-medlemmer

LOS Elektro AS
v/Jakob Særsten
5430 Bremsnes
Mob 481 62 111
jakob@los-elektro.no

Austevoll Elektro AS
v/Rune Kolbeinsvik
Postboks 38, 5394 Kolbeinsvik
Mob 952 91 901
rune.kolbeinsvik@austevollelektro.no

Power Electro AS
v/Nedim Jakupovic
PB 839, 1609 FredrikstadMob: 958 31 048nedim.jakupovic@ppgroup.no

HAFS Elektro og Rør AS
v/Rolf Eide
Sognefjordvegen 444, 5961 Brekke
Mob 975 05 148
rolf@hafs-elektro.no

Ys Elektro AS
v/ Håvard Breidvik
Bøfjordvegen 260,6953 Leirvik i Sogn
Mob 90 79 39 75
hb@yselektro.no

Vassnes Power AS
v/Helge Vassnes
Postboks 192, 5588 Ølen
Mob 902 82 177
helge@vassnes.com

Ulstein Elektro Installasjon AS
v/ Geir Øvrelid
PB 158, 6067 Ulsteinvik
Mob 950 71 872
geir.ovrelid@ulstein.com

HG Teknikk AS
v/Tor Marthin Sørli
Postboks 124, 6069 Hareid
Mob 918 83 800
tms@hareidgroup.com

ACEL AS
v/Klaus Kjerstad
Postboks 1513, 6025 Ålesund
Mob 416 68 626
klaus.kjerstad@acel.no

J.M. Hansen Maritim AS
v/Nina Hansen
Postboks 2604, 9273 Tromsø
Mob 416 05 904
nina.hansen@jmhansen.no

Teknisk Bureau
v/Reidar Notland
Ringveien 6, 5412 Stord
Mob 905 71 980
reidar.notland@tekb.no

Brattvaag Electro AS
v/Arvid Sundli
Postboks 104, 6282 Brattvåg
Mob 957 26 269
arvid.sundli@brattvaag-electro.no

IMES AS
v/Terje Wilhelmsen
POB 2008, 9265 Tromsø
Mob 901 75 854
terje@imes.no

Harstad Elektro AS
v/Arild Albrigtsen
Margrethe Jørgensens Vei 3, 9406 Harstad
Mob 907 77 455
arild@harstad-elektro.no

Vik Elektro AS
v/Willy Kåre Vik
6393 Tomrefjord
Mob 918 88 100
willy@vikelektro.no

Elcom AS
v/Dagfinn Eriksen
Storgata 11, 7900 Rørvik
Mob 951 08 071
agfinn.eriksen@elcom-as.no

Ulvesund Elektro AS
v/Geir Saltkjel
Pb 1013, 6704 Deknepollen
Mob 957 49 990
geir.saltkjel@ulvesund-elektro.no

Ringjord Elektro AS
v/Jostein Pettersen
Eidvegen 696, 9105 Kvaløya
jostein@ringjord.no

 

Lurer du på noe? Ta gjerne kontakt.

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Gi oss gjerne en kommentar i tillegg - hvordan kan vi forbedre oss?

Takk for kommentaren!

Kommentar sendt