Nelfo

Innhold

Styret og tillitsvalgte

Hovedstyret

HOVEDSTYRETS LEDER

Rune Kolbeinsvik       
Austevoll Elektro AS
5394 KOLBEINSVIK
Mobil 952 91 901
Epost: rune.kolbeinsvik@austevollelektro.no            

Kjell Anton Dyrhovd   
Nestleder/ Utvalgsleder Teknisk utvalg
Dyrhovd Elektro AS
3535 Krøderen    
Mobil 992 07 400       
Epost: kjella@dyrhovd.no             

Alf Hjelmaas  
Utvalgsleder Arbeidsgiverutvalget
West Elektro  
Omagata 118  
6517 Kristiansund
Mobil 994 85 966
Epost:alf.hjelmaas@west-elektro.no           

Ole Erik Vognild         
Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Nyvold Installasjon AS          
Inge Krokans vei 14
7340 Oppdal     
Mobil 959 01 090
Epost: ole.erik.vognild@nyinst.no           

Svein Erik Bjelland
Bjelland Elektro AS
Smørsund
5550 Sveio
Mobil: 911 22 843
Epost: post@bjellandelektro.no

Anne Kristin Brekke
Kolbjørn Olsen AS
Industriveien 33
9325 Bardufoss
Mobil: 480 35 480
Epost: anne.kristin@kolsen.as

Odd-Inge Eiklid
Eiklid & Ekdahl Elektro AS
Stanseveien 9
0975 Oslo
Mobil: 908 39 836
Epost: odd-inge@eee.no

Knut Gaaserud
Caverion Norge AS
Postboks 6260 Etterstad
0603 Oslo
Mobil: 918 15 318
Epost: knut.gaaserud@caverion.com

Øyvind Hagen
Bravida Norge AS
Porsgrunnsveien 188
3735 Skien
Mobil: 450 15 606
Epost: oyvind.hagen@bravida.no

Geir Kleppe
Nordhordland Elektro AS
Lindåsvegen 153
5914 Isdalstø
Mobil: 982 86 590
Epost: geir.kleppe@nordhordland-elektro.no

Tom E. Kristiansen
Nordkontakt AS
Jernbaneveien 23
8012 Bodø
913 13 250
Epost: tom@nordkontakt.no

Erik Nytrøen
EE-teknikk AS
Postboks 214
2391 Moelv
Mobil: 992 86 971
Epost: erik.nytroen@eet.as

 

Vararepresentanter:

Øystein Ramsøskar
Bravida Norge AS
Postboks 5656 Sluppen
7486 Trondheim
920 17 408
Epost: oystein.ramsoskar@bravida.no

Espen Bru
Harestad Elektriske AS
Torvmyrveien 26
4070 Randaberg
Mobil: 416 20 886
Epost: bru@harestad.no

Jakob Særsten
LOS Elektro AS
Hollundsdalen 3
5430 Bremnes
Mobil: 481 62 111
Epost: jakob@los-elektro.no

Lurer du på noe? Ta gjerne kontakt.

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Gi oss gjerne en kommentar i tillegg - hvordan kan vi forbedre oss?

Takk for kommentaren!

Kommentar sendt