Nelfo

Innhold

©Fotograf John Petter Reinertsen

Hovedstyret

HOVEDSTYRETS LEDER

Rune Kolbeinsvik       
Austevoll Elektro AS
5394 KOLBEINSVIK
Mobil 952 91 901
epost: rune.kolbeinsvik@austevollelektro.no            

Kjell Anton Dyrhovd   
Nestleder/ Utvalgsleder Teknisk utvalg
Dyrhovd Elektro AS
3535 KRØDEREN   
Mobil 992 07 400       
epost: kjella@dyrhovd.no             

Alf Hjelmaas  
Utvalgsleder Arbeidsgiverutvalget
West Elektro  
Omagata 118  
6517 KRISTIANSUND N
Mobil 994 85 966
epost:alf.hjelmaas@west-elektro.no           

Ole Erik Vognild         
Utvalgsleder Næringspolitisk utvalg
Nyvold Installasjon AS          
Inge Krokans vei 14
7340 OPPDAL     
Mobil 959 01 090
epost: ole.erik.vognild@nyinst.no           

Knut Gaaserud          
Caverion Norge AS    
Postboks 6260 Etterstad
0603 OSLO         
Mobil 918 15 318  
epost: knut.gaaserud@caverion.com 

Erik Backe Hansen     
DE Elektro AS 
Sandstuveien 70
0680 OSLO         
Mobil 915 33 030
epost: erik@de-elektro.no             

Kurt Olsen      
Akaso Elektro AS       
Boganesvingen 48 
4020 STAVANGER      
Mobil 928 29 424
epost: kurt.olsen@akaso.no             

Egil Vårdal     
Holmedal Elektriske AS
6982 HOLMEDAL  
Mobil: 952 34 850
epost: egil.holmedalelektriske.no           

Svein Erik Bjelland    
Bjelland Elektro         
Smørsund
5550 SVEIO
Mobil 911 22 843
epost: post@bjellandelektriske.no            

Anne Kristin Brekke   
Kolbjørn Olsen AS     
Industriveien 33
9325 BARDUFOSS 
Mobil 480 35 480
epost: anne.kristin@kolsen.no
             

Tom E. Kristiansen    
Nordkontakt AS        
Jernbaneveien 23
8012 BODØ 
Mobil: 913 13 250
epost: tom@nordkontakt.no          

Erik Nytrøen    
Ringsaker Elektro AS  
Postboks 214
2391 MOELV 
Mobil: 992 86 971
epost: erik.nytroen@eet.as

Vararepresentanter:        

Anne Maria Langeland          
Vangen Elektriske      
Brynaskogen 25
5705 VOSS         
Mobil 901 28 721
epost: annemaria@vangen-elektriske.no            

Øyvind Hagen
Bravida AS     
Porsgrunnsveien 188
3735 SKIEN
Mobil 450 15 606
epost: oyvind.hagen@bravida.no           

Jacob Særsten
LOS Elektro AS           
Hollundsdalen 3
5430 BREMNES 
Mobil 481 62 111
epost:jacob@los-elektro.no

Lurer du på noe? Ta gjerne kontakt.

Fant du det du lette etter?

Fant du det du lette etter?

Gi oss gjerne en kommentar i tillegg - hvordan kan vi forbedre oss?

Takk for kommentaren!

Kommentar sendt